Edwin Jagger DE89 Double Edge Safety Razor



Omschrijving
Deze fabelachtige en veelbesproken DE89 Double Edge Safety Razor is uitgerust met de nieuwste Edwin Jagger double edge kop die grote belangstelling heeft gecreëerd. De gesloten kam is vakkundig ontworpen en is afgewerkt met een hoge kwaliteit chromen plaat. Het lichtgewicht verchroomde handvat zorgt voor precisie tijdens het scheren en is afgewerkt met de naam Edwin Jagger rond de kraag. Het scheermes wordt geleverd in een Edwin Jagger presentatiedoos en bevat een double edge scheermesje van het merk Feather, zodat je direct kunt beginnen met scheren!
Gebruik
Houd het scheermes in een hoek van ongeveer 30° ten opzichte van de huid. Begin met de wangen en laat de Edwin Jagger DE89 Double Edge Safety Razor over de huid glijden. Scheer altijd in de richting van de baardgroei mee. Wanneer je de nek wilt scheren, trek je de huid strak met je vrije hand.
Productspecificaties
- Merk
- Edwin Jagger
- Artikelnummer
- EJDE89BL
- Kleur
- Chroom
- Lengte
- 9.5 cm
- Gewicht
- 67 gram
Reviews
- Gepost door: Joost op 3 April 2023Prima scheermes, jammer dat de instructies niet zo duidelijk zijn. Je kan hem eenvoudig met het onderste deel op zijn kop monteren, dan werkt hij niet. Hij scheert goed glad, chroom blijft goed schoon en mooi. Ook te gebruiken...Prima scheermes, jammer dat de instructies niet zo duidelijk zijn. Je kan hem eenvoudig met het onderste deel op zijn kop monteren, dan werkt hij niet. Hij scheert goed glad, chroom blijft goed schoon en mooi. Ook te gebruiken voor manscaping.Lees meerLees minder
- Gepost door: Danny op 25 Mei 2021Een mooi scheermes. Wel een mild scheermes dus je hebt wat meer beurten nodig om een heel glad resultaat te halen. Maar voor beginners of mensen met gevoelige huid een prima scheermes. Mooi afgewerkt
- Gepost door: Jan Mol op 6 December 2020Mooi op tijd geleverd en ook zeer tevreden, over het product en het scheerresultaat. Ga zo door met vriendelijke groet van J.Mol.