Apothecary87 Scheerolie 30 ml




Omschrijving
Deze rijke formule is ontworpen om de baard voor het scheren te verzachten, de huid gehydrateerd en gevoed te houden tijdens en na het scheren. Het biedt natuurlijke antiseptische eigenschappen om sneetjes, bultjes of scheerirritaties te verminderen. Zoals altijd worden alle creaties van Apothecary87 dierproefvrij gemaakt.
Een geur uit 1893 - gemaakt met de geschiedenis in gedachten. Als het gaat om de verzorging van mannen, denk je aan klassieke kapperszaken. De naam, 1893, is geïnspireerd op het jaar waarin de kappersbranche voor het eerst serieus genoeg werd genomen om gezien te worden als een eigen branche in plaats van een vak dat tandartsen en chirurgen ernaast zouden doen. In 1893 werd de allereerste kappersschool geopend en deze naam is daar een eerbetoon aan. De geur is een balans tussen zoete vanille en de kruidige tonen van sandelhout. De perfecte mix voor een heer om zich kalm en ontspannen te voelen en het gevoel van in de kapperszaak te recreëren.
Gebruik
Voeg een paar druppels van de Apothecary87 Scheerolie 30 ml toe aan je handen en masseer zachtjes de olie in je gezicht, op de gebieden die je wilt scheren. Je kunt nu starten met het scheren of scheercrème aanbrengen voor een extra gladde scheerbeurt.
Productspecificaties
- Merk
- Apothecary87
- Artikelnummer
- A87201
- Inhoud
- 30 ml